Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Поділитися новиною:

Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні земляки! Від щирого серця вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ще з дитинства ці свята стали для кожного з нас символом тепла та радості, чарівності та здійснення бажань. У ці святкові дні кожен загадує найзаповітнішу мрію та вірить у її здійснення.

Нам усім у цей непростий час потрібні мудрість і терпіння, взаємоповага та впевненість у кращому майбутньому. Тому у переддень Нового 2021 року хочу побажати всім мешканцям Білогірщини миру, міцного здоров’я, злагоди та віри. Віри в себе, віри в людей, віри в те, що, незважаючи ні на які перепони, будь-яка справа, якщо вона робиться від щирого серця, буде успішною. Чи справдяться наші сподівання, залежить передусім від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, щоденної кропіткої праці.

Зустрічаючи одне з найвеличніших християнських свят – Різдво Христове, переконаний, що зійде на нашу землю Боже благословення, ясним променем увійде в наші оселі, порадує і звеселить наші родини, вселить віру і надію на мир, щасливу долю, добро та благополуччя.

Нехай новий рік буде і в справах, і в особистому житті успішним і благополучним, прийде з миром і подарує вам багато щасливих миттєвостей!

З Новим роком, з новим щастям!

Заступник голови районної державної адміністрації Ігор Сененко

 

 

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4781 | Переглядів: 2096Дата публікації: 08:29 31.12.2020