Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
6 грудня - День Збройних Сил України
6 грудня - День Збройних Сил України

Поділитися новиною:

6 грудня - День Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, воїни, ветерани війни і Збройних Сил України! Від імені районної державної адміністрації щиро вітаю вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України.

Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Другої світової війни.

І сьогодні, в ході проведення  операції об’єднаних сил на сході нашої Вітчизни,  солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків.

Доблесть та честь солдатів і офіцерів України - в цьому справжня сила будь-якої армії, і українські військовослужбовці зберегли все це і примножили.

Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

Відзначаючи це свято, ми вшановуємо всіх, хто боронить честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни.

Вдячнний всім, хто захищає нашу рідну землю від ворожих військ, хто ставав на захист Вітчизни за першим її покликом!

Щиро вітаю всіх військовослужбовців  з Днем Збройних Сил України та бажаю вам усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

 

Голова районної державної адміністрації Ю. Загоруйко

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4721 | Переглядів: 363Дата публікації: 11:00 06.12.2020