Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Вшанували пам’ять жертв Голодоморів
Вшанували пам’ять жертв Голодоморів

Поділитися новиною:

Вшанували пам’ять жертв Голодоморів

Щорічно у четверту суботу листопада в Україні проходять жалобні заходи, приурочені вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років. Ці жахливі сторінки в історії українського народу відгукуються болем та щемом у душі кожного небайдужого до подій того часу.

За даними істориків, у 1932-1933 роках жертвами голоду за різними оцінками, стали від 4 до 10 млн. людей. Голодомор великою мірою зруйнував українське село, яке зберігало традиції української родини. Ще живі люди, котрі пам’ятають голодомор і можуть розповісти про нього. Ще зберігається шанс засвоїти урок історії не за підручниками, а через безпосередній контакт із живими свідками. Але з кожним днем події голодомору віддаляються в часі, не втрачаючи при цьому свого скорботного і трагічного значення

Напередодні пам’ятного дня голова райдержадміністрації Юрій Загоруйко, заступник голови адміністрації Ігор Сененко спільно з представниками Білогірської ОТГ та релігійних конфесій району поклали до меморіальної каплиці пшеничні колоски, квіти та лампадки та вшанували пам'ять мільйонів жертв Голодомору хвилиною мовчання.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4705 | Переглядів: 473Дата публікації: 15:52 27.11.2020