Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Звернення голови РДА з нагоди Дня Гідності і Свободи
Звернення голови РДА з нагоди Дня Гідності і Свободи

Поділитися новиною:

Звернення голови РДА з нагоди Дня Гідності і Свободи

Дорогі жителі району! 21 листопада, у День Гідності і Свободи, українська спільнота вшановує Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі.

Одразу після перемоги Революції Гідності найкращі і найсміливіші майданівці вирушили прямо на фронт. Перші добробати кров’ю, пролитою за Вітчизну, вписали себе у сторінки нашої військової історії. Незламні сміливці не стояли осторонь – вони виборювали наше право на світле майбутнє!

Залишаючись у пам’яті народу назавжди, вони наш приклад та наша гордість! Віддаючи життя за Свободу, Гідність та Незалежність, вони зробили крок на випередження, а ми вже йдемо тим шляхом, який так нелегко, і такими силами та втратами було прокласти.

Події Майдану змінили наш народ, його погляди, мрії та віру у своє європейське майбутнє. Революція Гідності об’єднала нас в єдиній, соборній й незалежній Україні. Скрутна хвилина згуртувала, і тільки нам має вистачити сил, аби не втратити той незламний дух вільного народу, який ми сьогодні маємо.

Закликаю вас до миру, порозуміння й згуртованості. Зичу віри у краще майбутнє нашої країни, нашого рідного краю.

Бажаю всім нам віри та сили духу, патріотизму, спільної мети та успішної реалізації усіх цілей, здійснення мрій! Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому, в кожній українській родині панує спокій та радість!

Слава Україні!

Слава її Героям!

Ю. ЗАГОРУЙКО,

голова райдержадміністрації

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4685 | Переглядів: 281Дата публікації: 08:39 21.11.2020