Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Проведено позачергове засідання комісії ТЕБ та НС
Проведено позачергове засідання комісії ТЕБ та НС

Поділитися новиною:

Проведено позачергове засідання комісії ТЕБ та НС

10 листопада під керівництвом голови адміністрації Дмитра Габінета відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На порядок денний виносилися питання щодо ситуації з захворюваністю на COVID-19 в закладах соціального захисту, закладах освіти та серед медичних працівників.

На початку засідання, голова адміністрації озвучив актуальну інформацію по захворюваності на COVID-19 в області. Так, станом на 10.11.20 в області задіяно 22 невідомчих лікувальних заклади та 2 відомчих для надання допомоги хворим на коронавірусну інфекцію. На лікуванні перебуває 1083 особи. Загальна завантаженість ліжкомісць становить 64%.

Про ситуацію з захворюванням на COVID-19 в закладах соціального захисту області доповів в.о. директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Володимир Паламарчук. Він повідомив, що станом на 10 листопада у 9 інтернатних установах  виявлені випадки інфікування коронавірусною хворобою у 36 працівників, які перебувають на самоізоляції, та 82 проживаючих осіб. 70 підопічних проходять лікування в установах, вони ізольовані від інших мешканців, 12 осіб госпіталізовані у центральні районні лікарні.

Найбільше захворівших у Виноградівському психоневрологічному інтернаті (41 підопічний і 4 працівники) та у Вільховецькому будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів (27 підопічних і 9 працівників).

Інтернати в межах місячної норми забезпечені усім необхідним: засобами індивідуального захисту та дезінфекції, антисептиками медикаментами, продуктами харчування. Запаси поповнюються по мірі необхідності.

Заступник директора Департаменту освіти і науки ОДА Тетяна Дупляк проінформувала щодо ситуації з захворюванням на COVID-19 в закладах освіти області. За період з 01.09.2020 по 09.11.2020 в закладах освіти області зафіксовано 1821 випадок коронавірусної хвороби. Найбільше хворих виявлено у закладах загальної середньої освіти – 1136 випадків, з них серед учнів – 252 особи, педагогічних працівників – 771 особа, працівники технічного персоналу – 113 осіб. За цей період часу найбільше захворюваність була поширена у Волочиському районі – 101; Красилівському районі – 61; Летичівській ОТГ – 47; Теофіпольському районі – 42; Ярмолинецькому районі – 44; Дунаєвецькому районі – 55; м. Кам’янець – Подільський – 101 та м. Хмельницький – 216.

З 01.09.2020 року у 127 закладах загальної середньої освіти, де були зафіксовані випадки захворювання на СОVID-19, приймалися рішення про зміну форми організації освітнього процесу. Так, 25 закладів повністю працювали з використання технологій дистанційного навчання, у 102 закладах загальної середньої освіти дистанційно працювали окремі класи. Всього за цей період працювало дистанційно 463 класи.

Також з початку навчального року на самоізоляції, як контактні особи, перебували 8565 учнів та 751 педагогічний працівник закладів загальної середньої освіти. Станом на 09.11.2020 активними хворими є 159 учнів та 629 працівників закладів загальної середньої освіти. Наразі 46 закладів освіти повністю використовують технології дистанційного навчання, у 25 закладах навчання відбувається за змішаною формою.

За період з 1 вересня по 9 листопада 2020 року в області було призупинено діяльність 98 закладів дошкільної освіти. Загальна кількість захворілих на СОVID-19 вихованців становить – 19 осіб; педагогічних працівників – 288 осіб; інших працівників – 74 особи. Найбільше захворілих у закладах дошкільної освіти у м. Хмельницький – 106, м. Кам’янець-Подільський – 36, Волочиському районі – 35, Дунаєвецькому районі – 25, м. Нетішин – 23, м. Славута – 18, м.Шепетівка-17, Летичівському районі -15.

За вказаний період 4 заклади фахової передвищої та вищої освіти повністю працювали за дистанційною формою, а саме: Кам’янець-Подільський медичний коледж, Хмельницький інститут соціальних технологій «Україна», Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія та Хмельницький кооперативний торговельно-економічний інститут. У 136 групах різних закладів також було запроваджено дистанційне навчання, у зв’язку із виявлення захворювання в учасників освітнього процесу.

2 заклади ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» та ДПТНЗ «Славутський професійний ліцей» впродовж 2 тижнів працювали за дистанційною формою навчання, так як територіально перебували у «червоній» зоні. У 16 групах різних закладів було запроваджено дистанційне навчання, у зв’язку із виявлення захворювання в учасників освітнього процесу.

Станом на 09 листопада активних хворих серед здобувачів освіти в закладах професійної (професійно-технічної) освіти зафіксовано у 4 учнів та 55 студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти. Також фіксувалися випадки захворювання серед працівників позашкільної освіти. Всього виявлено 12 випадків захворювання, з них 6 продовжують хворіти.

В продовження засідання, з інформацією про стан інфікування медичних працівників на COVID-19 в області та хід проведення  розслідувань по цим випадкам проінформував перший заступник начальника управління Держпраці у Хмельницькій області Олександр Логвін. Він зазначив, що станом на 10.11.2020 року до управління надійшло 1202 повідомлення про гостре професійне захворювання СОVID-19, з них 8 – зі смертельним наслідком (КНП «Хмельницька обласна лікарня», КНП «Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги», Білогірська, Теофіпольська, Кам’янець-Подільська та Хмельницька ЦРЛ).

Наразі завершено 219 розслідувань випадків гострого професійного захворювання СОVID-19, з них 101 визнано таким, що не пов’язано із виробництвом, в тому числі і 2 випадки із смертельним наслідком, 118 випадків гострого професійного захворювання СОVID-19 – пов’язані із виробництвом. На сьогодні працює 6 спеціальних комісій по розслідуванню смертельних випадків серед медичних працівників.

З протоколом засідання можна ознайомитися тут

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4660 | Переглядів: 365Дата публікації: 14:36 11.11.2020