Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
9 листопада - День працівників культури та майстрів народного мистецтва
9 листопада - День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Поділитися новиною:

9 листопада - День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! З нагоди вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання!

         Традиції та культура українського народу – безцінне надбання, яке ви покликані зберегти та примножити, донести до кожного серця.

         Білогірська земля багата талантами. Працівники культури району та майстри народного мистецтва мають великий творчий потенціал, самовіддано працюють на благо громади.

         Ви віддаєте свою душу мелодійній пісні, енергійному танцю, театральній постановці, прикладному мистецтву. Пишаємося пісенним, фольклорним, художнім надбанням наших митців, аматорів сцени та народних майстрів, які своєю самовідданою творчою працею вносять колоритну частку в духовну скарбницю України, плекають неповторну культуру подільського краю, гідно представляють мистецтво району в області та за її межами.

         Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени бажаємо здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя.

 

Голова районної державної адміністрації Юрій Загоруйко

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4645 | Переглядів: 269Дата публікації: 08:17 09.11.2020