Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Рятувальники нагадують людям правила пожежної безпеки при використанні пічного опалення у побуті
Рятувальники нагадують людям правила пожежної безпеки при використанні пічного опалення у побуті

Поділитися новиною:

Рятувальники нагадують людям правила пожежної безпеки при використанні пічного опалення у побуті

Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення — досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року

Пожеж від приладів опалення, якщо вони справні та експлуатуються з виконанням правил пожежної безпеки, не може бути. Якщо пожежа все одно сталась, то її причина ховається завжди в порушені правил експлуатації чи невиконанні інструкцій. Так, 2 листопада фахівці Білогірського районного сектору ГУ ДСНС України у Хмельницькій області здійснили профілактичний рейд житловим сектором смт Білогір’я.

Фахівці Служби порятунку проінформували громадян, що небезпека пічного опалення обумовлюється тим, що кожна піч це вогнедіюче джерело. Частіше за усе пожежі відбуваються з причини перегрівання печей, появи у цегляній кладці тріщин, а також в результаті застосування для розтоплювання печей горючих і легкозаймистих рідин, випаданні з топки або зольника вугілля. Крім того, під час профілактичних спілкувань рятувальники нагадали людям, що категорично забороняється користуватися у побуті несправними електроприладами та залишати їх увімкненими без нагляду. Також не можна залишати ввімкненими без нагляду праски та каструлі на плиті.

Усім громадянам було вручено листівки, плакати та пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки у побуті. Під час бесід рятувальники закликали бути обачними та відповідально ставитися до виконання правил пожежної безпеки у побуті та у котре нагадали, що у разі виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації негайно телефонуйте за номером “101”.

                                                                                                           Білогірський районний сектор

                                                                                                           ГУ ДСНС у Хмельницькій області

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4640 | Переглядів: 307Дата публікації: 11:08 03.11.2020