Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Звернення голови Білогірської РДА у зв'язку із збільшенням захворюваності на COVID-19
Звернення голови Білогірської РДА у зв\

Поділитися новиною:

Звернення голови Білогірської РДА у зв'язку із збільшенням захворюваності на COVID-19

Шановні жителі Білогірщини! В останні тижні тенденція до збільшеності захворюваності на COVID-19 не дають можливості сподіватися на поліпшення ситуації. Стастика зростає щодня. Білогірський район з 02.11.2020 року буде перебувати у «червоній зоні», тому карантинні обмеження значно посиляться. Не додає оптимізму й те, що з приходом осені збільшується кількість сезонних застудних захворювань. На цьому фоні загальний настрій безпечності у мешканців викликає не просто занепокоєння, а становить реальну небезпеку.

Національній поліції, Держпродспоживслужбі, органам місцевого самоврядування доручено посилити контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування, об’єктах торгівлі,  транспорті тощо.

Проте сьогодні зона відповідальності лежить на кожному з нас. Від епідситуації залежатиме чи будуть діти після канікул навчатися у звичайному режимі чи перейдуть на дистанційне навчання, чи вистачить ресурсів матеріальних і людських у лікарні, щоб надавати медичну допомогу всім хворим на COVID-19. Тільки від нас залежить, як ми пройдемо цей виклик для нашого здоров’я!

Зупинити поширення коронавірусної інфекції можна тільки змінивши своє ставлення до ситуації, що склалася. Наразі усі ми відповідальні за те, як яким чином розгортатиметься ситуація з поширенням коронавірусної інфекції на території нашого району. Звертаюсь до всіх та закликаю:  не ігнорувати правил безпеки, дотримуватися правил карантину, використовувати засоби індивідуального захисту та дезінфекції, дотримуватися соціальної дистанції, вчасно звертатися до лікаря, адже вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку. Тому маємо серйозно поставитися до ймовірної загрози. 

Вкотре звертаюсь до всіх - давайте потурбуємось про своє власне здоров’я, здоров’я своїх близьких і рідних, колег та оточуючих, а також медичних працівників, яким в цей час приходиться найважче.

Бережіть себе та будьте здорові!

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4632 | Переглядів: 1623Дата публікації: 13:14 30.10.2020