Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Територіальний центр соціального обслуговування інформує
Територіальний центр соціального обслуговування інформує

Поділитися новиною:

Територіальний центр соціального обслуговування інформує

На життєвому шляху кожного з нас чекають не лише успіхи й радощі. На жаль вистачає невдач і проблем. І не кожному під силу подолати їх самотужки. Особливо тим, у кого за плечима нелегкий багаж прожитих років, обтяжених хворобою та самотністю. Для підтримки життєдіяльності та соціальної активності самотніх громадян похилого віку, осіб з інвалідністю які потребують допомоги та підтримки і працює Білогірський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Напередодні професійного свята Дня працівника соціальної сфери, яке ми святкуємо 1 листопада, є нагода проаналізувати зроблене, замислитись над проблемами, визначити перспективи на день завтрішній. Водночас, це можливість висловити щиру вдячність всім, хто несе позитивний потенціал енергії, добра та милосердя, без якого жодна людина ніколи не відчуває себе щасливою. А це повсякденна робота для 65 працівників територіального центру. Працівниками територіального центру надається близько 84 послуг для 1700 осіб, які проживають на території Білогірського району. А це такі як  ведення домашнього господарства, придбання і доставка товарів, медикаментів, організація харчування, надання допомоги в оплаті комунальних послуг, оформлення субсидій, замовлення на доставка вугілля, дров, прання одягу та білизни, пошитя і ремонт одягу, перукарські послуги, послуги медичної сестри, психолога, купання в душовій та багато інших. Надається допомога потребуючим громадянам ношеним одягом та взуттям, організовується допомога продуктами харчування, зокрема в цьому році було залучено благодійну допомогу на пасхальні сувеніри, продуктові набори, картоплю. В територіальному центрі значна увага приділяється організації дозвілля для проведення різного роду заходів в Ветеранській світлиці для осіб похилого віку.

На сьогоднішній день наша установа переживає дуже скрутні часи через недофінансування, територіальну реформу, невизначеність до подальшого підпорядкування немає чіткої позиції в подальшому фінансуванні. Дуже шкода буде, коли наші підопічні залишаться один на один із своїми проблемами, а працівники залишаться без роботи.

Кажуть, що дорогу здолає той, хто йде. Щиро надіємось, що соціальна сфера буде в приорітеті державної турботи, адже тільки так можна зберегти та примножити закладені віками основи благородства, милосердя і добра.

Щиро дякую кожному працівнику за щоденну нелегку працю, за доброту, терпіння, щирість, співчуття до людей. Ви робите необхідну і гуманну справу. Бажаю вам творчого натхнення та бадьорості духу, здійснення всіх ваших задумів і мрій, щоб не вичерпалася ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям. Нехай зусилля, які ви щодня вкладаєте, повертаються вам сторицею.

Зичу всім – міцного здоров’я, незмінного щастя, успіхів у роботі,  удачі, злагоди й добробуту в родині, оптимізму й гарного святкового настрою!

 

         Зоя БАСОК,

директор Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4629 | Переглядів: 976Дата публікації: 11:43 30.10.2020