Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
8 жовтня - День юриста
8 жовтня - День юриста

Поділитися новиною:

8 жовтня - День юриста

Шановні служителі закону! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста. На Вас покладено велику місію - стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян України, моральності і милосердя.

 Вам належить чільне місце у формуванні правової культури суспільства, поваги до Закону, правової політики держави.

З державою все в порядку, -  вважають юристи, - якщо її  основний Закон, Конституція, не обмежує  права і свободи громадян, а, навпаки,  розширяє сферу  цих свобод. В Україні, державі з правильно виписаною  Конституцією та  не зовсім правильним застосуванням законів,  професія  юриста займає  одне  з найбільш необхідних місць.

Сьогодні, коли в Україні втілюються в життя демократичні і правові засади, зафіксовані в Конституції, інших законодавчих актах, відбувається реформування правової системи, Ваша професійна майстерність спрямована на реалізацію найдемократичнішого принципу громадянського суспільства - “Держава - для людей”.

Переконаний, що служіння його величності Закону було і надалі залишатиметься життєвим кредо усіх правників нашої батьківщини, а знання, досвід, високі людські якості забезпечать становлення України як правової держави.

Сердечно зичу щастя, здоров’я, невичерпної енергії, плідної праці, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості, гуманізму і добра!

 

Голова районної державної адміністрації Юрій ЗАГОРУЙКО

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4581 | Переглядів: 434Дата публікації: 08:42 08.10.2020