Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
1 жовтня - День людей похилого віку
1 жовтня - День людей похилого віку

Поділитися новиною:

1 жовтня - День людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

 Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Незважаючи на всі негаразди у цей день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено Вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей – це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклін Вам до землі, дорогі ветерани та велика подяка за все що ви зробили для нашого Білогірського краю.

Бережіть своє здоров’я та здоров’я Ваших близьких

З цієї нагоди в Білогірському районному будинку культури відбулися заходи, в яких взяли участь депутат обласної ради Іващук С.П., голова Білогірської районної державної адміністрації Загоруйко Ю.М., голова Білогірської селищної ради Мельник В.В., начальник управління соціального захисту населення Кашперук Н.А., директор Білогірського районного територіального центру Басок З.В., а також ветерани і особи похилого віку району.

Цього року, в зв’язку із карантиними обмеженнями з запобіганню поширення на території Білогірського району гострої респіраторної хвороби COVID-19 наші заходи були набагато скромніші, мала кількість присутніх осіб похилого віку, які отримують послуги в територіальному центрі,  дотримання соціальної дистанції і карантинних вимог, без традиційного фершету для пенсіонерів по завершенні заходу.

Щирі вітання та слова подяки за прожиті роки і внесок в розбудову нашого Білогірського краю висловили всі запрошені гості.

Ведуча заходу Любов Петрівна нікого не оминула щирим словом вдячності за прожиті роки, та линули пісні від аматорів та працівників культури Білогірського районного будинку культури

Також була організована виставка народних умільців району, де були представлені вишивки рушників, подушок, ікон, картин нитками та бісером. В рамках акції «Поспішайте творити добро» в територіальному центрі всі потребуючі громадяни отримували соціальні послуги безкоштовно.

Щиро бажаємо вам родинного затишку, щастя, благополуччя, миру та  довголіття. Бережіть своє здоров’я та здоров’я Ваших близьких.

 

Директор Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)                   З.В.Басок

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4561 | Переглядів: 425Дата публікації: 08:41 01.10.2020