Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Голова районної державної адміністрації провів робочу зустріч з керівником філії «Білогірський райавтодор»
Голова районної державної адміністрації  провів робочу зустріч з керівником філії «Білогірський райавтодор»

Поділитися новиною:

Голова районної державної адміністрації провів робочу зустріч з керівником філії «Білогірський райавтодор»

Днями голова районної державної адміністрації Юрій Загоруйко провів робочу зустріч з керівником філії «Білогірський райавтодор» Віктором Андрійчуком щодо стану виконання запланованих обсягів робіт з поточного та капітального ремонту доріг.

 

У ході зустрічі Віктор Петрович зазначив, що на сьогодні завершується капітальний ремонт  мосту через р.Горинь на ділянці дороги Варивідки – Сушівці. Об’єкт включено до проєкту Президента України «Велике будівництво», загальна вартість становить 3 500000 грн.

На даний момент проведено основний комплекс робіт, а саме: перевлаштовані тротуарні блоки; перевлаштовані 3 несучі блоки; демонтовано старе асфальтобетонне покриття та основу; влаштована подвійна арматурна сітка з арматури А10, А12; влаштувана на проїзній частині монолітна залізобетонна плита з бетону марки М450; наплавна гідроізоляція на проїзджій частині; демонтовано старе та влаштоване нове перильне огородження ( 144метри ); на підходах до моста влаштовані нові перехідні залізобетоні плити; облаштовано нове металеве бар’єрне дорожнє огородження довжиною 196метри; проведено роботи з розчистки підмостового русла; влаштовано нові водопропускні трубки з решітками для забезпечення водовідведення з проїзджої частини.

Для закінчення ремонту об’єкту планується виконати  наступний комплекс робіт: влаштування 2-ох шарового асфальтобетонного покриття на підходах до мосту; влаштування одно шарового асфальтобетонного покриття на проїжджій частині мосту; влаштування асфальтобетонного покриття на тротуарах; нанесення дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків, а також влаштування кюветів для забезпечення водовідведення.

Підняте було й питання й поточного середнього ремонту доріг у Білогірському районі.

Юрій Миколайович повідомив, що в цьому році заплановано ремонт окремих ділянок доріг: О230102 Білогір′я-Плужне, О230103 Білогір′я –Вільшаниця, О230108 (Білогір′я –Плужне ) – Синютки.  Наразі виготовлено проектно-кошторисну документацію, проведено експертизу, проведено тендер . заплановано роботи з вирівнювання щебеневою сумішшю та покладення  два шари асфальтобетону, планування узбіччя та вирізка дерев ( які заважають).

Також були обговорені актуальні питання:  здійснення обкосів узбіч автодоріг; підготовка до осінньо-зимового періоду 2020-2021 років, потребу в посипковому матеріалі.

 

 

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4494 | Переглядів: 618Дата публікації: 14:47 03.09.2020