Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Стан пасажирських перевезень в районі
Стан пасажирських перевезень в районі

Поділитися новиною:

Стан пасажирських перевезень в районі

В районі станом на 01.09.2020 року повністю відновлено перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування.

Розпорядженням № 112/2013-р від 28.03.2013 року створено  конкурсний комітет, який проводить конкурси на перевезення пасажирів на приміських маршрутах.

На сьогодні в районі функціонує 7 приміських маршрутів, на яких працюють  автобуси різної пасажиромісткості. Для надання послуг обслуговування пасажирів району залучено 4  перевізника різних форм власності, а саме: КП «Білогір’я спецтрансбуд» обслуговує маршрути Білогір’я – Коритне, Білогір’я – Вільшаниця та Білогір’я – Довгалівка (через с. Миклаші); приватний перевізник Орловський В.В. обслуговує маршрути Білогір’я – Йосипівці та Білогір’я – Семенів ; Приватний перевізник Ковалюк В.В. обслуговує маршрут Баймаки – Білогір’я (через с. Степанівка); приватний перевізник Дідик В.В. обслуговує маршрут Білогір’я – В’язовець.

Заходи районної державної адміністрації, як організатора перевезень, спрямовані на покращення ситуацію на ринку пасажирських перевезень та підвищення якості і безпеки перевезень пасажирів.

Райдержадміністрацією з початку року проведено 2 конкурси на 4 маршрути для перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на яких відкрито нові приміські автобусні маршрути. Також для покращення приміських перевезень залучаються автобуси які здійснюють внутрішньо обласні перевезення. Проведено перемовини з перевізниками, які обслуговують діючі маршрути щодо заїзду в інші населені пункти в яких раніше не було прямого  сполучення з районним центром.                                                                        

Для поліпшення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг і мостів підвищення рівня безпеки на транспорті  проведено капітальний ремонт моста на дорозі Варивідки – Сушівці. У вересні розпочнеться поточний, середній ремонт доріг Білогір’я – Вільшаниця, Білогір’я – Плужне, Білогір’я – (Плужне) – Синютки. Також планується проведення  ремонту дороги Білогір’я  - М. Боровиця.

Просимо пасажирів віднестися відповідально щодо дотримання карантинних заходів та виконувати рекомендації головного державного санітарного лікаря України, визначених постановою від 21.05.2020 р. № 23 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби COVID -19 » зокрема: дотримання відстані міх водієм і пасажирами не менше 1 метра; пасажири повинні знаходитись в масках чи респіраторах; перевезення пасажирів здійснюється у межах кількості місць для сидіння.

Сектор інфраструктури, енергетики, захисту довкілля та агропромислового розвитку

відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4483 | Переглядів: 485Дата публікації: 11:13 01.09.2020