Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Звернення голови РДА з нагоди Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України
Звернення голови РДА з нагоди Дня пам\

Поділитися новиною:

Звернення голови РДА з нагоди Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Шановні захисники України! Учасники АТО та ООС, військовослужбовці ЗСУ та добровольці, воїни запасу та ветерани Другої світової війни, усі жителі Білогірщини!

В цей день ми з особливою вдячністю згадуємо всіх, хто загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Адже саме у цей день, 29 серпня 2014 року, під м. Іловайськ Донецької області наше військо зазнало найбільших втрат у боях з російськими окупантами, що підступно вдерлися на територію України.

Саме там, у полях соняхів, знову проявився генетичний код української нації – нації героїв. Під пекучим сонцем, з Україною в серці, згадавши звитягу пращурів, українці з гаслом «Свобода або смерть!» билися до останнього, гинули, але перемагали ворога своєю стійкістю і непохитністю, навіть коли потрапляли в полон.

За кожен день, який ми проживаємо на вільній українській землі, заплачено найдорожчу ціну — життя солдатів-визволителів, гідних синів України! Низький уклін рідним і близьким загиблих героїв. Нема у світі нічого такого, що могло б замінити втрату сина, чоловіка, батька, брата.

Пам’ятаємо всіх, хто загинув у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Слава полеглим захисникам!

Слава Україні!

голова райдержадміністрації Юрій Загоруйко

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4478 | Переглядів: 311Дата публікації: 10:09 29.08.2020