Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Звернення голови райдержадміністрації з нагоди Дня Державного Прапора
Звернення голови райдержадміністрації з нагоди Дня Державного Прапора

Поділитися новиною:

Звернення голови райдержадміністрації з нагоди Дня Державного Прапора

Шановні жителі району! Сьогодні, напередодні Дня Незалежності, вся країна відзначає свято вшанування одного з трьох символів нашої держави - Державного Прапора України.

Під рідним знаменом український народ утвердив віковічну мрію багатьох поколінь про державність, соборність та самостійність. Із ним ішли в бій, за нього віддавали життя.

Благородні синій та жовті його кольори уособлюють миролюбство та ратну працю мільйонів людей великої України – від півночі до півдня, від сходу і до заходу.

Український прапор – це наш історичний дух, наша совість і незламність, це – вічно жива пам’ять про героїчне минуле, це – гордість, слава і велич нації. Державний прапор – це справжня святиня, це гордість та дух нації, це наша історія. Прапор - це наша незалежність, наш дух, честь і наша слава. Він об’єднує всі регіони в єдину соборну Україну, у великий український народ.

Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн – це момент піднесення, який наповнює серця українців гордістю за рідну країну, на знак вшанування багатовікової історії українського державотворення.

Дорогі земляки! У цей святковий день бажаю Вам міцного здоров’я і щастя, добра і миру, злагоди, взаємної шани та глибокої віри у гідне майбутнє рідної землі!

Нехай ваше життя завжди буде яскравим і багатим, як кольори нашого Державного прапора: синім і мирним, як небо, та жовтим-золотистим, як пшеничні поля України. Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах!

 

 

З повагою, голова адміністрації Юрій Загоруйко

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4458 | Переглядів: 510Дата публікації: 09:27 23.08.2020