Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Вітання голови РДА з Днем незалежності України
Вітання голови РДА з Днем незалежності України

Поділитися новиною:

Вітання голови РДА з Днем незалежності України

Дорогі білогірчани! 29 років тому наш народ зробив рішучий поворот у своїй історії, обравши шлях самостійного розвитку держави.

Здобуття незалежності і суверенітету є найважливішою подією в історії будь-якої країни, будь-якого народу, в житті кожної людини. День Незалежності, без сумніву, – це найвеличніший день і для нашої країни, для молодої української державності. Доля України – це доля всіх нас, хто живе під високим синім українським небом, наполегливо працює на рідній землі заради майбутнього своїх дітей, онуків, майбутнього Батьківщини.

Щиро вітаю всіх вас, шановні земляки, з нагоди національного свята нашої держави. Найважливішим і найпотрібнішим побажанням для нас сьогодні є побажання миру. Нехай на нашій землі засяє сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною завжди буде яскраво блакитним і безхмарним. Зичу всім міцного здоров‘я, щастя, родинного добробуту, впевненості у майбутньому, сили і наснаги у всіх ваших справах. Нехай впевненість у кращому  майбутньому окрилює вас на нові звершення  в ім’я незалежної Української держави.

 

Зі святом вас!  З Днем Незалежності України!

 

Слава Україні! Героям слава!

 

Юрій Загоруйко, голова райдержадміністрації

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4457 | Переглядів: 490Дата публікації: 11:18 23.08.2020