Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Голова РДА провів зустріч з керівниками медичних установ
Голова РДА провів зустріч з керівниками медичних установ

Поділитися новиною:

Голова РДА провів зустріч з керівниками медичних установ

12 серпня, голова райдержадміністрації Юрій Загоруйко провів зустріч з керівниками медичних закладів району. В обговоренні взяли участь голова районної ради Володимир Кирилюк та заступник голови адміністрації Ігор Сененко.

 

Підчас зустрічі очільник району обговорив із присутніми питання організації роботи КНП «Білогірська районна центральна лікарня» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Білогірського району» з хворими на Covid-19, а саме виявлення випадків захворювання, роботу із контактними особами, забір проб для ПЛР-тестів.

Не оминули увагою й забезпечення медзакладів засобами індивідуального захисту: масками, рукавичками, дезінфікуючими засобами, тощо, а також фінансові питання.

"Здоров'я людей, надання вчасної та якісної допомоги, коли людина вже захворіла, це є питання, яке має на даний час бути на першому плані всіх нас і органів державної влади і медичних закладів. Оскільки, зараз на території Білогірщини майже щоденно фіксуються нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, ми маємо налагодити таку співпрацю між медичними установами району, щоб люди мали впевненість в тому що медицина в районі працює на належному рівні", - звернувся до медиків Юрій Миколайович. 


В результаті спілкування учасники зустрічі намітили ряд ефективних заходів та шляхи їх виконання.

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4426 | Переглядів: 784Дата публікації: 14:08 13.08.2020