Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
ОПЕРАТИВНИЙ ШТАБ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ ІНФОРМУЄ
ОПЕРАТИВНИЙ ШТАБ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ  ІНФОРМУЄ

Поділитися новиною:

ОПЕРАТИВНИЙ ШТАБ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ ІНФОРМУЄ

Станом на 10.00 11.08.2020 року на території Білогірського району зареєстровано 46 лабораторно підтверджених випадків захворювання коронавірусною інфекцією COVID-19, з яких 40 захворілих серед дорослого населення та 6 дітей, 1 летальний випадок.

За минулу добу на території району виявлено 1 випадок  захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Одужало 23 особи.

Наразі активних хворих – 22, з них 8 госпіталізовано до Хмельницької інфекційної лікарні, 14 – лікується амбулаторно. На самоізоляції перебувають 162 особи.

Статистика активних хворих по населених пунктах району:

Білогір’я – 11;

Квітневе – 3;

Жемелинці – 2;

Мокроволя – 1;

Залужжя – 1;

Великі Калетинці – 1;

Паньківці – 1;

Міжгір’я – 1;

Данилівка – 1.

В інфекційному відділенні КНП «Білогірська центральна районна лікарня» перебуває 17 хворих, з них 7 з діагнозом пневмонія.

            Черговий раз закликаємо усіх жителів району дотримуватись карантинних заходів, берегти здоров’я своє і здоров’я своїх близьких! В громадських місцях користуйтеся засобами індивідуального захисту (маски, респіратори), ретельно і часто мийте руки з милом або обробляйте руки спиртовмісними антисептиками, уникайте скупчення людей, уникайте контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання. При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю.   Бажаємо усім здоров'я! Будьте свідомі та бережіть себе і своїх рідних!

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4418 | Переглядів: 1347Дата публікації: 11:04 11.08.2020