Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Звернення голови райдержадміністрації Юрія Загоруйка до жителів Білогірщини
Звернення голови райдержадміністрації Юрія Загоруйка до жителів Білогірщини

Поділитися новиною:

Звернення голови райдержадміністрації Юрія Загоруйка до жителів Білогірщини

Шановні жителі району! На території району протягом останніх двох тижнів зафіксовано стрімке поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. З початку пандемії на території району зафіксовано 45 випадків захворювання, один з яких, нажаль, став летальним.

Хочу вкотре наголосити, що усі ми відповідальні за те, як розгортатиметься ситуація з поширенням коронавірусу в межах нашого району.  Ми бачимо, що вірус поширюється дуже швидко, перед ним усі рівні, незалежно від статусу, достатку, статі та віку. Всі ми маємо серйозно поставитися до ймовірної загрози.

Так - карантин створив для всіх нас чимало дискомфорту. Та цей дискомфорт допомагає зберегти людські життя і здоров’я. Якщо хтось ще не зрозумів у вирії щоденної статистики та прогнозів: ціна недбалості – життя наших громадян. В особливій зоні ризику літні люди. Задумайтесь на хвилинку про те, що серед них можуть бути наші з вами рідні та близькі.

Від кожного з нас залежить швидкість розповсюдження вірусу,  а відтак – здоров’я багатьох людей.

Прошу вас не ігнорувати інформацію про обмежувальні заходи щодо поширення коронавірусу і з усією відповідальністю поставитися до власної безпеки та безпеки ваших рідних. Скоротіть живе спілкування - на щастя, зараз бачити один одного можна завдяки відеозв’язку та обмінюватись інформацією телефоном.

Зрозумійте: жорсткі заходи потрібні для зменшення пікових навантажень на систему охорони здоров’я. Не змушуйте лікарів падати на робочих місцях від втоми аби вирішувати, кого з пацієнтів рятувати. Намагайтеся менше безпосередньо контактувати з іншими людьми. Якщо це неможливо – носіть маску, мийте руки, використовуйте дезінфектор. Буду вдячний кожному з Вас за дотримання правил карантину та за вчасне звернення до лікаря.

Окремо, звертаюсь до осіб, які є визнані контактними та перебувають на самоізоляції. Дотримуйтесь вимог самоізоляції та вказівок медичних працівників.

 Шановні друзі! Будьте відповідальними!

З повагою голова районної державної адміністрації Юрій Загоруйко

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4412 | Переглядів: 3957Дата публікації: 13:15 10.08.2020