Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Управління соціального захисту населення інформує!
Управління соціального захисту населення інформує!

Поділитися новиною:

Управління соціального захисту населення інформує!

Серед низки пільг та соціальних гарантій для учасників антитерористичної операції зокрема передбачено заходи соціальної та професійної адаптації.

Порядок організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. № 432.

Для отримання такої послуги необхідно звернутися до управління соціального захисту населення Білогірської райдержадміністрації за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання із заявою.

Наразі зараз Білогірське управління соціального захисту населення має можливість надати послугу в фінансуванні підвищення кваліфікації водія автотранспорту та проведення психологічної реабілітації в саніторно-курортних закадах.

До заяви необхідно додати такі документи:

- копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

 - копія одного із документів, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Таким документом можуть бути:

- наказ Антитерористичного центру при Службі безпеки України або інший документ, який підтверджує залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення;

- довідка про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, згідно з додатком 1 або 2 до Порядку надання статусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції (ООС), забезпеченні її проведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р, № 413;

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4343 | Переглядів: 489Дата публікації: 14:51 16.07.2020