Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Роз’яснення з питань призову на строкову військову службу випускників 2020 року
Роз’яснення з питань призову на строкову військову службу випускників 2020 року

Поділитися новиною:

Роз’яснення з питань призову на строкову військову службу випускників 2020 року

"Указом Президента України від 23 березня 2020 року № 103 «Про внесення змін до Указу Президента України від 16 січня 2020 року № 13» перенесено строки проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу з квітня-червня на травень-липень 2020 року.

У результаті склалася ситуація, коли громадяни України, які закінчують у червні-липні 2020 року заклади освіти, підлягають призову на строкову військову службу, що може призвести до порушення конституційних прав громадян України на здобуття наступного ступеня освіти.

З метою організованого проведення призову громадян України на строкову військову службу та забезпечення їх конституційних прав на здобуття освіти пропонується:

1. Організувати практичну взаємодію на рівні обласних державних адміністрацій, районних (міських) державних адміністрацій, військових комісаріатів (територіальних центрів з комплектування та соціальної підтримки) із місцевими органами освіти і науки та закладами освіти з вирішення проблемних питань призову на військову службу громадян, які закінчують навчальні заклади у червні-липні 2020 року та планують продовжити навчання для отримання наступного ступеня освіти.

2. Провести призовними комісіями всіх рівнів ретельне вивчення зазначеної категорії призовників, долучити до особових справ їх заяви щодо продовження навчання для здобуття наступного ступеня освіти, відповідні відомості (довідки) з органів освіти і науки, закладів освіти.

3. Під час проведення засідань призовних комісій рекомендувати головам обласних та Київської міської призовних комісій за поданням районних (міських) призовних комісій надавати (за письмовими заявами призовників) відстрочки від призову за частиною п'ятнадцятою статті 17 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» до 1 жовтня 2020 року громадянам України для здобуття наступного ступеня освіти.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4329 | Переглядів: 368Дата публікації: 08:40 15.07.2020