Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Робота територіального центру соціального обслуговування в період карантину
Робота територіального центру соціального обслуговування в період карантину

Поділитися новиною:

Робота територіального центру соціального обслуговування в період карантину

В період карантину Білогірський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продовжує працювати щодо надання соціальних послуг громадянам, які цього потребують.

Керівництвом терцентру проведено дистанційний інструктаж з соціальними робітниками щодо виявлення симптомів захворювання на коронавірус в підопічних. Соціальні робітники  зобов’язуються в разі виявлення ознак хвороби негайно інформувати сімейних лікарів та керівництво територіального центру.

В свою чергу адміністрація центру дбає про безпеку своїх працівників, вони відвідують підопічних в захисних масках та рукавицях, забезпечені антисептиками, дотримуються безпечної дистанції при відвідуванні.

Соціальні працівники, фахівці з соціальної роботи територіального центру тісно співпрацюють з відповідними органами місцевого самоврядування, соціальними інспекторами, працівниками управління соціального захисту населення, проводять спільну роботу щодо виявлення одиноко проживаючих людей похилого віку, щоб в разі потреби ефективно та швидко вирішувати їх побутові проблеми.

Відділення соціальної допомоги вдома теж працює в режимі посиленої роботи. Соціальні працівники, які в складних умовах карантину продовжують працювати, відвідують одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, які перебувають вдома, забезпечують їх продуктами харчування, медикаментами, готують їжу, прибирають, допомагають оплачувати комунальні послуги. Враховуючи те, що підопічні проживають у сільській місцевості, значна їх частина потребує допомоги в обробітку земельних ділянок, дрібному ремонті помешкань, доставці води, обкошуванні дворів, порубці та порізці дров.   Соціальні робітники  тримають на контролі забезпечення осіб похилого віку   продовольством та предметами першої необхідності в період запровадження протиепідемічних заходів для запобігання поширення COVID-19.

На період дії карантину працівниками територіального центру надаються соціальні послуги для всіх громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, які проживають на території Білогірського району.

Робітники щодня надають таку необхідну, своєчасну і ефективну допомогу усім, хто опинився у складній життєвій ситуації, своїм теплом зігрівають душі та підставляють своє плече тим, хто цього потребує, особливо зараз у такі скрутні часи.

Директор Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)         З.В.Басок

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4321 | Переглядів: 789Дата публікації: 15:35 13.07.2020