Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
"Велике будівництво" на Білогірщині: Юрій Загоруйко проінспектував хід робіт на об'єктах
\"Велике будівництво\" на Білогірщині: Юрій Загоруйко проінспектував хід робіт на об\

Поділитися новиною:

"Велике будівництво" на Білогірщині: Юрій Загоруйко проінспектував хід робіт на об'єктах

«Велике будівництво» — національний проєкт, спрямований на масштабну розбудову якісної інфраструктури України включно з дорогами та соціально важливими об’єктами такими, як школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та стадіони. Основна задача проєкту — будівництво чи капітальна реконструкція 6 500 км доріг, 100 шкіл, 100 дитсадків, 25 центрів екстреної медичної допомоги, 100 спорткомплексів по всій країні до кінця 2020 року. Будівництво об’єктів засноване на принципах енергоефективності та, відповідно, економії кошт громад, високої якості, інклюзивності та націленості на кожного українця як клієнта.

7 липня голова районної державної адміністрації Юрй Загоруйко разом з директором  Департаменту розвитку громад, будівництва та житлово-комунального господарства Хмельницької обласної державної адміністрації Вірою Бригадир  із робочим візитом побував на об’єктах «Великого будівництва», які здійснюються на території району. Зокрема, відвідав Залузький ліцей та ділянку автодороги Варивідки – Сушівці, де триває капітальний ремонт мосту через річку Горинь.

В даній робочій поїздці також взяли  участь: голова Білогірської ОТГ Василь Мельник та начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Василь Кривий.

Необхідно зазначити, що питання завершення будівництва Залузького ліцею  перебуває  на контролі керівництва  як  області так і району.  І тому керівник району, вкотре прибувши на даний об’єкт, проінформував представника  облдержадміністрації  щодо поточного стану вже проведених робіт.   Наразі на об’єкті тривають внутрішні роботи, облаштовується прилегла територія. Не оминули увагою й питання своєчасного освоєння коштів. До слова, на 2020 рік з державного бюджету виділено 10 мільйонів гривень, а також 1,1 мільйона гривень співфінансування з районного бюджету.  Введення в експлуатацію першої черги споруди заплановано до 1 вересня поточного року.

Питання освоєння коштів та якісного виконання робіт підіймалося й підчас відвідин вже згаданого мосту на капітальний ремонт якого передбачено 2,9 мільйони гривень. Зараз там проведено підготовчі роботи, знято дорожнє покриття та розпочато ремонт опор споруди.

Ознайомившись процесом будівництва, члени делегації  визначили  ряд першочергових заходів з проведення відповідних робіт з метою якнайшвидшого завершення спорудження даних об’єктів.

 

Альбом: "Велике будівництво" на Білогірщині: Юрій Загоруйко проінспектував хід робіт на об'єктах
Альбом: "Велике будівництво" на Білогірщині: Юрій Загоруйко проінспектував хід робіт на об'єктах
Альбом: "Велике будівництво" на Білогірщині: Юрій Загоруйко проінспектував хід робіт на об'єктах
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4307 | Переглядів: 430Дата публікації: 13:37 08.07.2020