Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Вітання голови райдержадміністрації Юрія Загоруйка з Днем Конституції України
Вітання голови райдержадміністрації Юрія Загоруйка з Днем Конституції України

Поділитися новиною:

Вітання голови райдержадміністрації Юрія Загоруйка з Днем Конституції України

Шановні жителі Білогірщини! Прийміть найщиріші вітання з нагоди визначного державного свята - Дня Конституції України!

 Двадцять чотири нелегких, надзвичайно відповідальних для українського народу роки відділяють нас від події, що золотими літерами вписана в історію нашої держави – прийняття Конституції.

  Ця подія стоїть в низці тих небагатьох історичних дат, які єднають людей, перетворюючи населення на народ, територію - на державу. Це, воістину, логічний, надзвичайно відповідальний етап складного шляху творення держави - Україна. Ознаменування фундаментального закріплення нашої незалежності, навічне закарбування волі народу жити у власній, суверенній, соборній державі.

  Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

За час, що минув, Конституції України довелося подолати чимало випробувань. І сьогодні суспільство знову прагне змін, які можливі лише за умови проведення конституційної реформи, що включає комплекс заходів із реформування адміністративно-територіального устрою, децентралізації, реформ освіти, медицини, тощо. Разом з тим, маємо усвідомити, що демократичний спосіб життя, утвердження миру й стабільності неможливі без національної єдності та відповідальності кожного з нас за долю Батьківщини перед сучасним і майбутніми поколіннями.

  Хай мир і порозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній родині. Зі святом вас, дорогі земляки!

 

 

  З повагою, голова райдержадміністрації Юрій Загоруйко

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4277 | Переглядів: 511Дата публікації: 14:13 26.06.2020