Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Вшанували пам'ять жертв війни
Вшанували пам\

Поділитися новиною:

Вшанували пам'ять жертв війни

Кожного року 22-го червня ми вшановуємо пам’ять жертв війни в Україні. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Український народ потерпав від масових розстрілів, переслідувань, примусової праці, заслання у концтабори.

Але героїзм, незламність духу, патріотизм і безмежна любов до рідної землі допомогла нашим землякам у жорстокій боротьбі подолати ворога та здобути довгоочікувану, омріяну Перемогу.

День пам’яті засновано указом Президента України № 1245/2000 від 17 листопада 2000 року, також Верховна Рада запровадила всеукраїнську хвилину мовчання у цей день.

Сьогодні голова районної державної адміністрації Юрій Загоруйко, спільно з головою районної ради Володимиром Кирилюком та головою Білогірської селищної ради(ОТГ) Василем Мельником здійснили покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам-односельцям. Захід відбувся з дотриманням вимог карантину.

Страшне слово «війна» увірвалося тоді в життя людей. Затамувавши подих, слухали вони урядове повідомлення про напад фашистської Німеччини. Важко передати, якою трагедією для них був перший день війни. Але і в ті червневі дні всі вірили, що ворог буде розбитий і перемога буде. Сьогодні вже мало залишилося серед живих тих, хто зі зброєю в руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління у покоління.

Альбом: Вшанували пам'ять жертв війни
Альбом: Вшанували пам'ять жертв війни
Альбом: Вшанували пам'ять жертв війни
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4256 | Переглядів: 454Дата публікації: 13:30 22.06.2020