Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
21 червня - День батька!
21 червня - День батька!

Поділитися новиною:

21 червня - День батька!

Дорогі жителі нашого сонячного краю! В третю неділю червня в Україні відзначається День батька. Тато — це важливе слово в житті кожної людини. Воно звучить гордо й так само вагомо, як і мама. Батько — найрідніша людина, яка разом з матір’ю кожному з нас дарують життя.

Батько уособлює в собі гордість, рішучість, героїзм, мужнього захисника сім’ї та держави,  патріота своєї країни. Ми прислухаємося до мудрих батьківських порад, можемо опертися на сильне його плече, довіряти його вчинкам. Бути справжнім батьком — не тільки велика радість, але й відповідальність перед дружиною, дітьми, здатність до самовдосконалення та самопожертви.

Батьки частіш усього дуже стримані в прояві своєї любові, проте ця стриманість буде цінуватися дітьми не менше, ніж безмежна ласка матері. Батько своїм існуванням вносить гармонію і розміреність в сімейне життя. Мужність і сила батьківського характеру вчить дітей долати труднощі, спонукає перемагати, виховує волю. На плечах батька має лежати і військово-патріотичне виховання. Могутню виховну силу мають сімейні традиції, і де, як не в повноцінній сім’ї, можна відчути їхній вплив.

Тож вітаю зі святом всіх чоловіків, яким в житті випала почесна та відповідальна місія бути батьком.

Зичу міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та любові! Нехай щасливими і вдячними зростають діти! Нехай шану та повагу мають дорослі! Бажаю вам чистого неба, яскравого сонця  і великих успіхів у всьому!

 

З повагою,

голова районної державної адміністрації

Юрій Загоруйко

 

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4249 | Переглядів: 362Дата публікації: 08:19 21.06.2020