Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Будівництво школи в с. Залужжя на контролі голови райдержадміністрації
Будівництво школи в с. Залужжя на контролі голови райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Будівництво школи в с. Залужжя на контролі голови райдержадміністрації

Голова районної державної адміністрації Юрій Загоруйко перевірив проведення будівельних робіт загальноосвітньої школи с. Залужжя.

Оглянувши  школу та поспілкувавшись із представниками підрядної організації, голова райдержадміністрації наголосив на необхідності завершити відповідні роботи  до початку нового  навчального року і створити   максимально комфортні умови для освітнього процесу. 

Старий  навчальний заклад у селі Залужжя розташований чи не у найстарішій споруд з поміж шкіл краю, зведеній ще у далекому 1905 році. Приміщення невеличкі, відсутня спортивна зала, до того ж СЗШ вважається аварійною. На території поселення було недобудоване приміщення (ще із 1990 року) для навчального закладу, але аби завершити там роботи було потрібно чимало коштів. Проте, завдяки спільним зусиллям районної та місцевої влад, вчителів та батьків й усіх небайдужих жителів, вдалося зрушити справу й здійснити давню мрію про нову сучасну школу. У 2017 році розпочалися будівельні роботи у недобудованому приміщенні для школи. Для початку там було змінено дах, встановлено якісні вікна, зроблено оздоблювальні роботи ззовні та утеплено фасад, встановлено котельню, затим здійснено реконструювання класних кімнат та коридорів. Наразі тривають внутрішні штукатурні роботи, закуповуються необхідні матеріали.  Аби вже найближчим часом учні навчалися в  зручних та комфортних умовах.

Варто зазначити, що потужність школи – близько 250 учнівських місць. Загальна кошторисна вартість проекту близько 59 мільйонів гривень. На 2020 рік за активної допомоги народного депутата України Олени Копанчук та керівництва обласної державної адміністрації з державного бюджету виділено 10 мільйонів гривень, а також 1,1 мільйона гривень співфінансування з районного бюджету на завершення проєкту. Окрім того, для забезпечення доступності маломобільних груп населення буде завершений комплекс заходів.

            Юрій Загоруйко висловив сподівання, що вже найближчим часом в с. Залужжя буде нова гарна та сучасна школа, яка буде навчати дітей з багатьох довколишніх населених пунктів.

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4239 | Переглядів: 809Дата публікації: 11:46 17.06.2020