Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Територіальний центр соціального обслуговування інформує
Територіальний центр соціального обслуговування інформує

Поділитися новиною:

Територіальний центр соціального обслуговування інформує

Незважаючи на карантинні заходи в Україні для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, зокрема і в Хмельницькій області, Білогірський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продовжує надавати соціальні послуги для усіх пенсіонерів та осіб з інвалідністю, які проживають на території району. Правда з деякими змінами в роботі.

З метою запобігання скупченості людей в Ветеранській Світлиці призупинено проведення зустрічей та заходів. Прийом перукарів проводяться за попереднім записом, обов’язкова умова відсутність температури та наявність засобів захисту в вигляді медичної маски чи респіратора, а при вході скористайтесь дезинфекторами для рук.

В Ветеранській світлиці є багато різної інформації в вигляді буклетів з рекомендаціями дотримання заходів профілактики інфікування і поширення коронавірусу. Консультації як пережити стрес, як діяти людям 60+ під час карантину, як надягати, використовувати, знімати і утилізовувати медичну маску, як правильно мити руки, про харчування, здоровий сон і психологічний комфорт надають медична сестра та психолог територіального центру. Швеї, прачки та соціальні робітники працюють в звичному режимі. До речі, за час карантину швеями територіального центру було пошито 450 марлевих пов’язок для підопічних та працівників центру.

Бережіть себе! Не нехтуйте засобами профілактики та будьте здорові!

 

Директор Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)                   З.В.Басок

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4235 | Переглядів: 715Дата публікації: 11:26 17.06.2020