Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Відкриття закладів оздоровлення дітей в даний час є передчасним, – М. Степанов
Відкриття закладів оздоровлення дітей в даний час є передчасним, – М. Степанов

Поділитися новиною:

Відкриття закладів оздоровлення дітей в даний час є передчасним, – М. Степанов

Про це зазначив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час сьогоднішнього засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у режимі відеоконференції.

Як повідомив міністр, за останній тиждень в Україні значно погіршилася ситуація з захворюваністю на коронавірусну інфекцію. Зросла і кількість зараження серед дітей, яких безпосередньо буде стосуватися оздоровчий період. Кількість дітей, які в цьому році мають оздоровитися, складає близько 1,2 млн., в тому числі левова частина – це діти, що відносяться до пільгової категорії.

Також Максим Володимирович відмітив, що при відновленні роботи закладів оздоровлення може виникнути проблема зі спалахами інших інфекційних хвороб серед дітей.  Окрім того, діти, які приїжджатимуть в дитячі табори, будуть з усіх регіонів, а наразі ситуація в регіонах з захворюваністю різна. Також, додав він, при проведенні обстежень закладів оздоровлення виявлено ряд порушень щодо не належної їхньої роботи, а саме в частині контролю за організацією харчування дітей, порушення санітарно-гігієнічного та протиепідемічних режимів.

 “У зв’язку з цим та погіршенням епідемічної ситуації вважаємо, що відкриття закладів оздоровлення дітей в даний час є передчасним. В той же час, не раніше 1 липня, в залежності від епідситуації, не виключаємо можливе відкриття закладів оздоровлення в окремих регіонах”, – сказав очільник МОЗ.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4228 | Переглядів: 331Дата публікації: 14:08 16.06.2020