Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Заступник голови райдержадміністрації обговорив стан пенсійного забезпечення в районі
Заступник голови райдержадміністрації обговорив стан пенсійного забезпечення в районі

Поділитися новиною:

Заступник голови райдержадміністрації обговорив стан пенсійного забезпечення в районі

Заступник голови Білогірської районної державної адміністрації Ігор Сененко провів зустріч з начальником Білогірського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Людмилою Янишиною.

В ході зустрічі обговорено стан пенсійного забезпечення громадян Білогірського району, здійснення прийому громадян за принципом «єдиного вікна», та про проведену індексацію пенсій в травні 2020 року.

Людмила Василівна ознайомила заступника голови районної державної адміністрації з принципом роботи Сервісного центру по забезпеченню конституційного права громадян на звернення та спрощену процедуру отримання послуг, скорочення строків їх надання, комфортності отримання одержувачами послуг, підвищення їх якості, здійснення прийому громадян за принципом «єдиного вікна» з різних питань діяльності Фонду. Також працює телефон «гарячої лінії» 2-16-01, звернувшись за яким можна отримати відповіді на свої питання в зручній формі, не виходячи з дому.

Довідково:

В Білогірському районі мешкає 7692 пенсіонери, з яких 106 військових та 7586 цивільних. На обліку перебуває 55 внутрішньо переміщених осіб та 6 учасників АТО. Середній розмір пенсійної виплати становить 2491 грн., що на 409 грн., або 19,7% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. З початку року  до сервісного центру звернулось 2684 громадян, надано 2780 послуг, призначено 133 пенсії.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4224 | Переглядів: 294Дата публікації: 08:18 16.06.2020