Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Служба в справах дітей інформує!
Служба в справах дітей інформує!

Поділитися новиною:

Служба в справах дітей інформує!

Сьогодні, з метою захисту прав та законних інтересів дітей, працівниками служби у справах дітей Білогірської районної державної адміністрації, в складі: начальника служби у справах дітей Сергія Присяжнюка, головного спеціаліста служби Олени Загоруйко та провідного спеціаліста служби Віталія Матвійчука , спільно із директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світланою Панчохою, проведено рейд «Діти вулиці» на території Хорошівської, Юрівської сільських та Білогірської селищної рад.

     Вході рейду відбулось обстеження сімей, що знаходяться у складних життєвих обставинах та дітей, які повернулися із спеціальних шкіл у сім’ї, на період канікул.

     Також, проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання дітей. Попереджено батьків про необхідність приведення у відповідність житлових умов, недопущення застосування до дітей фізичного, морального та іншого насильства.  

     За результатами рейду, працівниками даних структур, було складено відповідні акти обстеження умов проживання сімей даної категорії.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4218 | Переглядів: 253Дата публікації: 16:02 15.06.2020