Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Привітання голови РДА з Днем журналіста
Привітання голови РДА з Днем журналіста

Поділитися новиною:

Привітання голови РДА з Днем журналіста

Шановні журналісти! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем журналіста.

Журналістика – це не просто професія, а насамперед - стан душі, творчі пориви якої виносять Вам своєрідний вирок вічного пошуку та неспокою. Висока професійність, глибока аналітичність, об’єктивність та оперативність висвітлення проблем і подій – це те, що завжди притаманне журналістам нашого краю.

Особливу повагу викликає те, що, дотримуючись норм професійної етики, Ви підтримуєте конструктивний діалог із владою, сміливо висвітлюючи здобутки і вказуючи на проблеми. Саме від Вас жителі району дізнаються про діяльність районної влади та органів місцевого самоврядування, про здобутки науковців, спортсменів, діячів культури, промисловців.

Сучасне суспільство неможливо уявити нині без інформації та комунікаційних мереж. Тому сьогодні воно, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти, а головне – їх неупередженого осмислення та професійного оприлюднення.

У день професійного свята бажаю вам  великих тиражів, поповнення читацької, слухацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

Нехай не зраджує Вас удача і творче натхнення!

 

З повагою, голова районної державної адміністрації Юрій Загоруйко

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4192 | Переглядів: 485Дата публікації: 06:37 06.06.2020