Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Голова РДА в рамках робочої поїздки відвідав село В'язовець
Голова РДА в рамках робочої поїздки відвідав село В\

Поділитися новиною:

Голова РДА в рамках робочої поїздки відвідав село В'язовець

Сьогодні голова районної державної адміністрації Юрій Загоруйко разом з головою районної ради Володимиром Кирилюком здійснив робочу поїздку в село В'язовець, де відвідав місцеве агропідприємство СТзДВ "В'язовець" та поспілкувався з його керівником Миколою Рожиком.

 В ході зустрічі обговорили здобутки підприємства, проблеми з якими стикаються аграрії у своїй роботі, загалом все те чим живе галузь сільського господарства району. До слова, СТзДВ "В'язовець" є одним із найпотужніших підприємств сіьськогосподарського спрямування на території Білогірщини. В обробітку знаходяться землі площею понад 1700 гектарів. Розвиває підприємство й галузь тваринництва утримуючи поголів'я ВРХ чисельністю близько семисот голів та молочне стадо в 300 голів.

Керівник господарства Микола Феофанович є депутатом та головою бюджетної комісії Білогірської районної ради, тому під час розмови керівники району не оминули увагою й тему бюджету, а також питання придбання обладнання для палати інтенсивної терапії Білогірської ЦРЛ.

 

 

 

 

Альбом: Голова РДА в рамках робочої поїздки відвідав село В'язовець
Альбом: Голова РДА в рамках робочої поїздки відвідав село В'язовець
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4184 | Переглядів: 541Дата публікації: 16:34 04.06.2020