Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Володимир Зеленський ознайомився зі станом реалізації програми «Велике будівництво» в регіоні
Володимир Зеленський ознайомився зі станом реалізації програми «Велике будівництво» в регіоні

Поділитися новиною:

Володимир Зеленський ознайомився зі станом реалізації програми «Велике будівництво» в регіоні

Під час робочої поїздки до Хмельницької області Президент України Володимир Зеленський ознайомився зі станом реалізації програми «Велике будівництво» в регіоні.

 

Глава держави нагадав, що в межах програми передбачене будівництво в кожному регіоні п’яти шкіл, дитсадків та спорткомплексів. Водночас Президент висловив побажання: здати в експлуатацію всі навчальні заклади до першого вересня.

«Можливо, всі не будуть готові через коронавірус. Але в більшості своїй мають бути», – наголосив Президент.

«Наша стратегія дуже проста: за ці п’ять років, які нам надав народ України і Бог, побудувати максимальну кількість таких інфраструктурно важливих об’єктів», – додав він.

Володимир Зеленський ознайомився зі станом будівництва дитячого садка у с. Давидківці Хмельницького району. Президенту доповіли, що загальна вартість проекту становить понад 27 млн грн. Наразі будівля готова на 65%, і до першого вересня об’єкт здадуть в експлуатацію.

Зараз будівельники працюють над внутрішнім оздобленням, благоустрієм території та підведенням частини зовнішніх мереж. Садочок розрахований на 80 дітей.

Водночас Глава держави повідомив, що під час зустрічі з ректорами провідних вишів 2 червня йому розповіли про одну з великих проблем вищої освіти – відсутність студентських гуртожитків з якісними умовами.

«Ми зараз будемо говорити з Міністерством інфраструктури, Прем’єром і Мінрегіоном про те, щоб у «Велике будівництво» додати спорудження гуртожитків в Україні», – заявив Президент.

Довідково

Будівництво дитячого садочку в с.Давидківці Хмельницького району включено до програми Президента “Велике будівництво”. Загальна вартість проекту — 27326,0 тис грн, освоєно всього — 13994,9 тис грн, у тому числі:  ДФРР ¬12601,1 тис. грн. та місцевий бюджет ¬1393,7 тис. грн. Передбачено на 2020 рік -13167,9 тис грн, у тому числі з ДФРР — 11851,0 тис грн.

Розпорядник коштів: Департамент розвитку громад, будівництва та житлово-комунального господарства Хмельницької ОДА.

Замовник: ДП “Хмельницька обласна служба єдиного замовника”.

Підрядник: ТОВ “Ізяславтрансбуд”. З початку будівельник робіт у 2020 році за обігові кошти підрядника виконано робіт на 3,1 млн. грн..

Кошти з ДФРР уже надійшли до розпорядника.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4181 | Переглядів: 307Дата публікації: 16:17 03.06.2020