Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Система БПД запустила власний канал у TikTok
Система БПД запустила власний канал у TikTok

Поділитися новиною:

Система БПД запустила власний канал у TikTok

Система безоплатної правої допомоги створила власний канал «PravoTok»у додатку TikTokhttps://www.tiktok.com/@ualegalaidТам будуть публікуватися короткі мобільні кліпи про права дітей.

 

«Діти – одна з цільових аудиторій системи безоплатної правової допомоги. Підлітки становлять певну частину користувачів нашої Facebook-сторінки, акаунту в Instagram, каналів у Telegram, на YouTube. ТікТок стає все більш популярним в Україні, і система БПД обов’язково маєте бути там, де є ваша аудиторія», – розповів заступник директора Координаційного центру з надання правової допомоги Сергій Ющишин.

Офіційно канал відкритий 1 червня, у День захисту дітей. Там вже є три відеоролики, в яких діти у креативній формі, доступними словами розповідають про свої права. Згодом на підписників сторінки чекають сюрпризи –контент для підлітків створюватимуть їхні улюблені зірки. На каналі також будуть проводитися челенджі на правову тематику.

Підписуйтеся на сторінку «PravoTok»у TikTok. Бажаючі долучитись до каналу  можутьзняти ролик про права дітей. Це може бути кліп, слоумо, відео з ефектами, дуети, скетчи – будь який формат відеоконтенту, що дозволяє додатокTikTok. Відео має бути коротким, тривалістю до 15 секунд, динамічне, озвучене українською мовою. Ролики мають бути зняті у вертикальному форматі. І ще умова – це мають бути раніше ніде не опубліковані відео. Надсилайте їх на пошту daria.shynkarenko@legalaid.gov.uaНайкращі відео будуть опубліковані на аккаунті системи БПД у TikTokhttps://www.tiktok.com/@ualegalaid

 

 

 

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4173 | Переглядів: 423Дата публікації: 10:53 03.06.2020