Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Засідання комісії ТЕБ І НС
Засідання комісії ТЕБ І НС

Поділитися новиною:

Засідання комісії ТЕБ І НС

В понеділок, 01 червня відбулось позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуацій райдержадміністрації.

Під час  засідання було обговорено заходи з запобігання поширенню на території Білогірського району гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2, та етапи послаблення протиепідемічних заходів.

В результаті розгляду зазначеного питання комісія вирішила:

  • в зв’язку зі зміною епідемічної ситуації в районі, рекомендувати голові  районної державної адміністрацій та  головам  органів місцевого самоврядування дозволити за умови відповідності ознакам визначеними пунктом 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 з 02.06.2020 року:
  • Регулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

- Регулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у приміському та міжміському внутрішньо-обласному сполученні. Перевезення здійснювати за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, за умови дотримання відповідних санітарних вимог. При здійсненні регулярних пасажирських перевезень, зобов’язати перевізників проводити ідентифікацію пасажирів.

- Регулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міжнародному сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, ідентифікації пасажирів та за умови висадки пасажирів тільки на кінцевому пункті призначення.

Під час здійснення регулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському внутрішньо-обласному та міжнародному сполученнях перевізникам забезпечити дотримання вимог, визначених постановою Головного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року №23.

  • Проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше ніж 50 осіб. При необхідності проведення спортивних заходів, в яких беруть участь понад 50 осіб, надавати відповідні обґрунтування для погодження за результатами оцінки епідемічних ризиків із Міністерством охорони здоров’я України.
  • Діяльність готелів (крім функціонування ресторанів у готелях), за умови дотримання вимог, визначених постановою Головного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року №22.
  • Проведення релігійних заходів за умови перебування не більше однієї особи на 10 кв. метрах площі будівлі, де проводиться релігійний захід.

з 01.06.2020 року:

  • Відвідування закладів дошкільної освіти за умови дотримання вимог, визначених постановою Головного санітарного лікаря України від 21.05.2020 року №25.
  • Роботу закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес- центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб) за умови дотримання вимог, визначених постановою Головного санітарного лікаря України від 26.05.2020 року №28.
  • Відвідування занять в групах не більше ніж 10 осіб в установах та закладах освіти, проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, підготовчих заходів до практичної підготовки на виробництві, лабораторних робіт та тренажерних занять, атестації здобувачів вищої освіти та відповідних підготовчих заходів, отримання документів про професійну (професійно-технічну) та вищу освіту, участь в освітньому процесі, пов’язаному з освітою дорослих, у  публічному захисті наукових досягнень у формі дисертацій та відповідних підготовчих заходах за умови дотримання вимог, визначених постановою Головного санітарного лікаря України від 28.05.2020 року №29.

 

 

 

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4172 | Переглядів: 366Дата публікації: 16:45 02.06.2020