Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
1 червня - міжнародний день захисту дітей
1 червня - міжнародний день захисту дітей

Поділитися новиною:

1 червня - міжнародний день захисту дітей

Щороку, в перший літній день, ми відзначаємо радісне свято-День захисту дітей. Свято було засновано на сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок в Москві 1 червня 1949 і через рік його відзначили в 51 країні світу. Однак ця подія відбулася через 25 років після його встановлення в Женеві під час Всесвітньої конференції з питань благополуччя дітей — тоді ж, 1 червня, був організований Міжнародний день дітей, хоча і не збереглося достовірних даних, чому була обрана саме ця дата. А після подій Другої Світової війни питання дитячого благополуччя стояло як не можна гостро.

Паризький конгрес жінок в 1949 році дав клятву про забезпечення всіма можливими способами миру на землі як єдиного можливого способу принести добробут і щастя дітям. Країни соціалістичного світу повністю підтримали ініціативу, результатом чого і стала жіноча сесія в Москві.

В Україні з цього приводу влаштовуються всілякі заходи, спрямовані не тільки на те, щоб нагадати: дитина — слабкіше дорослого і залежить від його дій. У цей же день люди особливо стараються донести до малюків кілька простих думок: світ не такий вже й поганий, в ньому є радість і місце веселощам, а справедливість завжди торжествує. Ми намагаємося сказати їм, що дітям готові допомагати не тільки їх батьки, але й інші люди, і доброта зустрічається не тільки в казках.

Напередодні свята голова Білогірської районної державної адміністрації Юрій Загоруйко разом з начальником служби в справах дітей відвідали Білогірський дитячий будинок сімейного типу, де привітали діток з наступаючим святом, побажали міцного здоров'я, успіхів у навчанні та гарних літніх канікул.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4168 | Переглядів: 259Дата публікації: 12:09 01.06.2020