Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Служба в справах дітей інформує
Служба в справах дітей інформує

Поділитися новиною:

Служба в справах дітей інформує

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними прославляли свої родини та рідний край.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

    Ви в нас – найкращі, найчарівніші, найбільш креативні та талановиті. Тому що ви наші діти. А для дорослих немає більшого щастя, ніж відчувати любов, що йде від маленьких сердець, маленьких душ.

Хочемо, щоб кожна дитина могла реалізувати свої таланти та втілити свої мрії в життя. У цій справі любов батьків і підтримка держави відіграють важливу роль.
        Допомога багатодітним сім'ям, захист прав та інтересів маленьких жителів нашого району, знаходяться в центрі нашої постійної уваги. І важливо, щоб з самих перших хвилин життя кожна дитина відчувала це. Щиро дякую всім, хто вкладає свою душу у виховання наших дітей, – вчителям, вихователям.

        Дорогі діти, ростіть здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами!

        Шановні батьки! Бажаю вам міцного здоров'я, батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо ваших дітей та України!

 

Начальник служби у справах дітей                    Сергій ПРИСЯЖНЮК

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4162 | Переглядів: 256Дата публікації: 09:28 01.06.2020