Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Питання легалізації заробітної плати - на контролі у влади
Питання легалізації заробітної плати - на контролі у влади

Поділитися новиною:

Питання легалізації заробітної плати - на контролі у влади

На сьогоднішній день найбільш актуальною проблемою сфери трудових відносин є легалізація виплати заробітної плати та зайнятості, яка безпосередньо впливає на пенсійне забезпечення працівників та наповнення бюджетів усіх рівнів.

Для вирішення цього питання, а також недопущення заборгованості із виплати заробітної плати та сплати єдиного соціального внеску при районній державній адміністрації діє районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

28 травня, відбулося чергове засідання робочої групи під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Ігоря Сененка, де було розглянуто питання  підвищення рівня оплати праці, легалізацію трудових відносин та недопущення і виникнення заборгованості з виплати заробітної плати в 2020 році в тому числі в агроформуваннях. В роботі засідання взяв участь й голова районної державної адмінстрації Юрій Загоруйко.

Крім того робоча група розглянула стан дотримання вимог законодавства у частині мінімальної заробітної плати в квітні 2020 року.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4159 | Переглядів: 425Дата публікації: 09:25 29.05.2020