Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
ЗНО 2020 в умовах карантину: соціальна дистанція та маски.
ЗНО 2020 в умовах карантину: соціальна дистанція та маски.

Поділитися новиною:

ЗНО 2020 в умовах карантину: соціальна дистанція та маски.

Формат і процедура проведення ЗНО у 2020 році не зміняться. За правилами, при складанні ЗНО в аудиторії перебуває максимум 15 учасників та 2 інструктори. Проте, у зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції усі учасники ЗНО та інструктори будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептиком, а приміщення обов’язково провітрюватись та дезінфікуватись.

Обов’язковою буде дистанція 1,5 метри між учасниками в аудиторії. Соціальне дистанціювання також буде забезпечене і біля входу в приміщення, у якому проходитиме тестування. Учасники зовнішнього оцінювання допускатимуться до пункту тестування лише після проведення термометрії, опитування щодо стану здоров'я та за умови одягнення захисної маски.

Особи, які були зареєстровані для участі у ЗНО, однак контактували з хворими або самі інфікувались коронавірусом, зможуть скласти ЗНО під час додаткової сесії, коли одужають або вийдуть із самоізоляції. У випадку, якщо через ізоляцію чи хворобу вони будуть змушені пропустити й додаткову сесію тестування, то будуть звільнені від ЗНО за станом здоров’я. Таке правило діяло і раніше для людей із низкою захворювань.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4155 | Переглядів: 371Дата публікації: 16:35 28.05.2020