Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників
Засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників

Поділитися новиною:

Засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників

Днями заступник голови райдержадміністрації Ігор Сененко провів засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів щодо визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Білогірського району.

Конкурс проводився відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт" та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081та змінами затвердженими постановою Кабінету міністрів України від 07 лютого 2018 року № 180.

 Головним питанням порядку денного стало визначення переможців конкурсу на приміський автобусний маршрут загального користування, який не виходить за межі території району, асаме маршрут Білогір’я – Коритне.

Усіма перевізниками-претендентами було надано усі необхідні документи на участь у конкурсі. Пакети документів комплектні, підстав для недопущення перевізників-претендентів до участі в конкурсі небуло. Згідно інформації представника Білогірського відділення поліції Красилівського відділу поліції ГУ НП у Хмельницькій області  порушень у перевізників-претендентів не зафіксовано. 

Комісією було підраховано кількість отриманих балів кожним претендентом на маршрут згідно з додатком до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 180. За результатами отриманих балів було визначено переможця.

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4151 | Переглядів: 508Дата публікації: 09:57 28.05.2020