Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Зі 100-річним ювілеєм привітали жительку с. Червоне
Зі 100-річним ювілеєм привітали жительку с. Червоне

Поділитися новиною:

Зі 100-річним ювілеєм привітали жительку с. Червоне

Сьогодні заступник голови Білогірської районної державної адміністрації Ігор Сененко, начальник управління соціального захисту населення Наталія Кашперук, голова Перерослівської сільської ради Іван Омельчук та директор Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування Зоя Басок, привітали зі 100-літнім ювілеєм жительку с.Червоне Камінську Ірину Яківну.

Гості висловили слова вдячності ювілярці за  багаторічну, сумлінну працю,  виховання дітей та онуків і за яскравий приклад людяності, мужності, сили волі, порядності. Побажали їй міцного здоров’я, родинного затишку, шани, радості й турботи від рідних. У свою чергу ювілярка зі сльозами на очах подякувала всім за щирі слова.

   Ірина Яківна  народилася 22 травня 1920 року і прожила все життя в с. Червоне. Ірина Яківна не цуралася ніякої роботи, з юних літ почала працювати ланковою і все життя пропрацювала в місцевому колгоспі. За прожиті роки  всього доводилось побачити, відчути та пережити. Рано овдовіла - чоловік загинув на фронті, але не зважаючи на всі труднощі, страшні голодні роки, вона виростила троє діток, котрі подарували їй онуків, та правнуків.

Тож щиро бажаємо ювілярці міцного здоров'я і Божого благословення!

 

 

З Басок   директор Білогірського територіального центру соціального обслуговування

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4129 | Переглядів: 1595Дата публікації: 16:17 22.05.2020