Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Білогірський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Білогірський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Поділитися новиною:

Білогірський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

У системі засобів виправлення і ресоціалізації умовно-засуджених важливе місце займає соціально-виховна робота. Така робота спрямована на формування та закріплення прагнення до заняття суспільно-корисною діяльністю, сумлінного ставлення до праці, дотримання вимог законів та інших прийнятих у суспільстві правил поведінки, підвищення їх загальноосвітнього і культурного рівнів.

Механізм взаємодії центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Державної установи «Центр пробації» під час забезпечення соціального супроводу та контролю за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково закріплений наказом Державного департаменту України з питань виконання покарань та Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 28.10 2008 року №288/4322 «Про затвердження Порядку взаємодії кримінально-виконавчої інспекції і центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо забезпечення соціального супроводу і контролю за поведінкою дітей та молоді, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково».

21 травня 2020 року директором Білогірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Панчохою С.К. та старшим інспектором Білогірського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області Гаврищуком В.В. було здійснено спільний виїзд у сім’ї вищезазначених категорій. Виїзд здійснено з метою профілактичної роботи, зменшення ризику скоєння повторних злочинів та обстеження умов проживання умовно-засуджених осіб.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4128 | Переглядів: 661Дата публікації: 13:55 22.05.2020