Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
21 травня - День вишиванки
21 травня - День вишиванки

Поділитися новиною:

21 травня - День вишиванки

Щороку у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Цьогоріч свято припадає на 21 травня.

 

 День вишиванки – це свято-флешмоб, коли українці в будній день одягають вишиванку. Це – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. В цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить в ній на роботу,  школу чи садочок. 

Сьогодні, працівники районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування, на чолі з головою районної державної адміністрації Юрієм Загоруйком, долучились до святкування Дня вишиванки  одягнувши на роботу українське національне вбрання та зробили пам'ятне фото.

Вишиванка, це символ, який єднає нас - українців незалежно від мови, якою ми спілкуємося, віросповідання чи політичних поглядів. А День вишиванки  - це чудова можливість  показати свою приналежність до українського народу, його історії, сьогодення та майбутнього, одягнувши символічне історичне надбання нашого народу, наш національний код та оберіг – вишиванку.

Бережімо українські традиції! Саме вони є нашою духовною опорою і основою!

 

Альбом: 21 травня - День вишиванки
Альбом: 21 травня - День вишиванки
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4126 | Переглядів: 858Дата публікації: 13:32 21.05.2020