Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
До уваги сільгоспвиробників!
До уваги сільгоспвиробників!

Поділитися новиною:

До уваги сільгоспвиробників!

На даний час в Україні поводження з хімічними засобами захисту рослин регламентується Законами України «Про пестициди і агрохімікати», «Про захист рослин», Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, і доповненнями до нього, ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» та ДСП 382-96 «Державні санітарні правила авіаційного застосування пестицидів і агрохімікатів у народному господарстві України».

Окрім того, згідно із ст. 37 Закону України «Про бджільництво» фізичні та юридичні особи, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин, зобов’язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки через засоби масової інформації попередити про це пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до 10 кілометрів від оброблюваних площ. При цьому повідомляється дата обробки, назва препарату, ступінь і строк його токсичності.

Зважаючи на вищевикладене, звертаємося до сільгоспвиробників з проханням забезпечити дотримання вимог чинного природоохоронного та санітарного законодавства України, санітарних норм і правил під час проведення сільгоспробіт із застосування пестицидів і агрохімікатів, додержання регламентів зберігання, транспортування та застосування засобів захисту рослин.

Сектор інфраструктури,

енергетики, захисту довкілля та

агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

                                                                                                                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4105 | Переглядів: 398Дата публікації: 08:55 19.05.2020