Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Звернення голови РДА з нагоди Дня пам'яті жертв політичних репресій
Звернення голови РДА з нагоди Дня пам\

Поділитися новиною:

Звернення голови РДА з нагоди Дня пам'яті жертв політичних репресій

Дорогі білогірчани! Сьогодні ми вшановуємо світлу пам’ять жертв політичних репресій – усіх тих, хто постраждав під час правління комуністичного режиму на території України.

Цвіт нації, мільйони працьовитих, талановитих та соціально активних громадян, котрих сталінська влада оголосила “ворогами народу” було страчено та приречено на тортури й голодну смерть на засланні. Жертвою карателів із НКВС у ті лихі часи міг стати кожен, незважаючи на вік, національність, соціальну приналежність, ставлення до релігії.

Згадуючи страшні події минулого століття, варто пам’ятати про небезпеку, яка нависла над нашою країною зараз. На превеликий жаль, сьогодні сотні українців стали в’язнями російського агресора через незламне прагнення бути нацією. Прикро, але патріоти в анексованому Криму та в окупованому Донбасі переслідуються тільки через справжню любов до України. В той же час, ціною власного життя наші воїни попереджують повторення історії і відстоюють територіальну цілісність нашої держави.

Завдяки співвітчизникам, які ціною власної свободи відстоюють державну незалежність, ми маємо яскравий приклад незламності духу, сили волі та любові до України.

Схилімо ж голови і помолімося за вічний спокій тих, хто загинув унаслідок політичних репресій, а також за визволення та повернення додому сучасних в’язнів.

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

З повагою,
голова райдержадміністрації  Юрій Загоруйко

 

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4097 | Переглядів: 427Дата публікації: 08:17 17.05.2020