Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Зі сторічним ювілеєм привітали жительку села Окіп
Зі сторічним ювілеєм привітали жительку села Окіп

Поділитися новиною:

Зі сторічним ювілеєм привітали жительку села Окіп

Сьогодні свій 100 річний ювілей відзначає жителька села Окіп Білогірського району Олександра Іванівна Загребельна. З цією поважною датою ювілярку привітали заступник голови Білогірської районної державної адміністрації Ігор Сененко, заступник голови Білогірської селищної ради Віктор Поліщук, в.о.старости сіл Мокроволя, Окіп, Жемелинці Тетяна Лісняк та директор Білогірського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зоя Басок.

Народилася ювілярка далекого 1920 року в с.Окіп де і все своє життя і прожила. За сто літ пережила багато. З дитячих років почала працювати, в 13 років вже доглядала діток в яслах-садку, потім все життя добросовісно працювала в сільському господарстві. В житті мала багато  випробувань, воєнні роки та голод. Ювілярка народила 8 дітей, проте зараз залишився лише син Андрй, з яким в даний момент і проживає. А ще в Олександри Іванівни 6 внуків, 15 правнуків та 1 праправнук.

Присутні гості щиро побажали Олександрі Іванівні доброго здоров’я, родинного затишку, шани й турботи від рідних.  Незважаючи на поважний вік Олександра Іванівна енергійна і своєю життєвою силою надихає оточуючих на нові трудові звершення. Гордимося довгожителькою нашого району та схиляємо голову перед її мудрістю і життєвою витримкою.

 

Директор Білогірського районного територіального центру

соціального обслуговування (надання соціальних послуг)              З. Басок

Альбом: Зі сторічним ювілеєм привітали жительку села Окіп
Альбом: Зі сторічним ювілеєм привітали жительку села Окіп
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4092 | Переглядів: 474Дата публікації: 15:04 15.05.2020