Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Голова РДА відвідав ветеранів Другої світової війни
Голова РДА відвідав ветеранів Другої світової війни

Поділитися новиною:

Голова РДА відвідав ветеранів Другої світової війни

Напередодні відзначення 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в День пам'яті та примирення голова районної державної адміністрації Юрій Загоруйко разом із заступником голови районної державної адміністрації Ігорем Сененком відвідали ветеранів району.

Вони поспілкувалися зі свідками тих подій, особисто висловили вдячність за те, що 75 років тому вибороли для нас свободу, що повернули віру у краще майбутнє, дали можливість жити і розвиватися нащадкам.

Голова адміністрації вручив Знаки народної пошани "За бойові заслуги" 75 років перемоги над нацизмом", вітальні листівки з 75-ю річницею Перемоги від народного депутата України Олени Копанчук жителю села Окіп Макарчуку Петру Івановичу та жителю села Малі Калетинці Баранчуку Івану Федоровичу.

Також посадовці дарували продуктові набори і бажали ще багато щедрих літ прожити у здоров’ї, благополуччі, увазі близьких та рідних.

Ветерани з радістю приймали вітання, втирали непрохані сльози від спогадів про далекі фронтові роки та побратимів, дякували за увагу і щиро бажали Україні миру, адже знають, якою дорогою ціною доводиться його здобувати.

Альбом: Голова РДА відвідав ветеранів Другої світової війни
Альбом: Голова РДА відвідав ветеранів Другої світової війни
Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4062 | Переглядів: 481Дата публікації: 10:16 09.05.2020