Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Служба у справах дітей інформує!
Служба у справах дітей інформує!

Поділитися новиною:

Служба у справах дітей інформує!

З метою захисту прав дітей,які повернулися до сімей із закладів інституційного догляду та виховання дітей на період карантину та недопущення насильства над дітьми, які проживають у сім’ях які опинилися у складних життєвих обставинах, створення належних умов для забезпечення реалізації прав кожної дитини на виховання в сім’ї, підтримка сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та захисту дітей у таких сім’ях, запобігання дитячої бездоглядності, безпритульності.

 Служба у справах дітей спільно із працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, протягом 4-5 травня 2020 року на території Білогірської селищної та Вільшанецької сільської рад  провели профілактичний рейд «Діти вулиці», «Вокзал».

Особливу увагу було приділено сім’ям, в яких батьки неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки щодо виховання дітей. В ході відпрацювання обстежено  умови проживання дітей, складено акти обстеження умов проживання, надано консультативну допомогу. Двох дітей повернуто до інституційного закладу. Усім сім’ям було роздано захисні маски та дезинфікуючий засіб.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4052 | Переглядів: 344Дата публікації: 16:20 07.05.2020