Календар державних та професійних свят
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Засідання конкурсного комітету
Засідання конкурсного комітету

Поділитися новиною:

Засідання конкурсного комітету

Сьогодні під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ігоря Сененка відбулось засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів щодо визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Білогірського району.

Конкурс проводився відповідно до Закону України "Про автомобільний транспорт" та Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року №1081.

Головним питанням порядку денного стало визначення переможців конкурсу на приміських автобусних маршрутах загального користування, який не виходять за межі території району:  Йосипівці - Білогір’я, Семенів – Білогір’я.

Усіма перевізниками-претендентами було надано усі необхідні документи на участь у конкурсі. Пакети документів комплектні, підстав для недопущення перевізників-претендентів до участі в конкурсі небуло. Згідно відповідей наданих Управлінням патрульної поліції в Хмельницькій області Департаменту патрульної поліції, Управлінням Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Державної служби України з безпеки на транспорті, Головним управлінням ДПС у Хмельницькій області Державної податкової служби України порушень у перевізників-претендентів не зафіксовано.

За результатами конкурсу було визначено переможців.

Web-адреса: bgadmin.gov.ua/news/id/4035 | Переглядів: 539Дата публікації: 13:34 05.05.2020